MEIST

Usume, et iga mängija õpib laagris midagi uut, saab siit kaasa väärtusliku kogemuse ning lisamotivatsiooni korvpalliga tegelemiseks. Osalejad on alati olnud väga motiveeritud treenima ja avatud kõigele, mida neile õpetatakse. Rahulolevad osalejaid annavad indu sarnaseid ettevõtmisi ka tulevikus korraldada. 

2012.aastal alguse saanud traditsiooniline laager on oodatud kohtumispaik nii mängijatele kui treeneritele. Lisaks Eesti treeneritele on aegade jooksul käinud teadmisi ja kogemusi jagamas välistreenerid Itaaliast, Saksamaalt, Hispaaniast, USA-st ja Leedust.

Iga aasta juuli alguses toimub rahvusvaheline korvpalli laager „Erkmaa Suvekursus“. Suvi on sportlaste jaoks parim aeg, mil areneda. Et noorkorvpallurid oleksid pidevas arengus on vaja mitmekülgset ettevalmistust. Selle saamiseks vajavad noormängijad kogemusi erinevate treeneritega töötades. 

Erkmaa Suvekursus on selleks hea võimalus, pakkudes sealjuures rahvusvahelist kogemust nii mängijatele kui treeneritele. Intensiivsete treeningute ning mängude kaudu saavad õppida ja end täiendada nii mängija kui treener. Laagris osalemine annab võimaluse näidata oma oskusi ja end proovile panna välismaa treenerite juhendamisel.